Najbližšie na úpätí pohoria Vtáčnik

19. kolo MONACObet ligy nás zavedie do Lehoty pod Vtáčnikom, kde v sobotu 7. marca od 14:30 nastúpime proti domácemu Baníku. Keďže je náš najbližší súper v lige nováčik, zatiaľ sme spolu odohrali iba jediný zápas. V auguste sme na domácej pôde zvíťazili 2:1. Strelecky sa vtedy presadili David Polťák a Boris Druga. Zápas, ktorý bol jasne v našej…