MFK Ružomberok – OFK Dynamo Malženice 1:0
Po ani nie mesačnej letnej prestávke sa naplno rozbehla príprava na novú sezónu MONACObet ligy. Prvý prípravný zápas sme odohrali proti účastníkovi Niké ligy z Ružomberka, ktorý obsadil v uplynulej sezóne 10. miesto. Pod Čebraťom sme na hlavnom štadióne prehrali 0:1.
Patrik Malý: „V prvom polčase sme mali solídnu kvalitu na ihrisku. Vytvorili sme si náznaky šancí, ktoré sme nedotiahli. Beriem to pozitívne, škoda toho úvodu a inkasovaného gólu, kde sme urobili lacnú chybu. Je to prvý zápas po dvoch týždňoch prípravy a hrali sme proti kvalitnému súperovi, ktorý nás preveril. V druhom polčase to bolo pre nás už ťažšie. Ešte nemáme šírku kádra akú by sme chceli, ale vnímam pozitívne, že naši chalani z malženickej devätnástky dostali šancu zahrať si na hlavnom štadióne v Ružomberku proti prvoligovému tímu. V globále to hodnotím pozitívne, ale samozrejme sú veci, na ktorých musíme popracovať. Chalani to odjazdili a ten výsledok je dobrý.“
Najbližšie odohráme priateľský zápas, ktorý bude mať exhibičný charakter. 28. júna sa predstavíme v Brestovanoch, kde budú dni obce. DYNAMO DO TEHO!











